Kapadokya Nevşehir Havalimanı Vip Transfer

Son yılların en gözde turistlik bölgelerinden birisi olan Kapadokya’ya kendi aracıyla gelen misafirler olduğu gibi uçak ulaşımını tercih edenler de mevcut. Eğer uçakla Kapadokya’ya gelmişseniz ve araç kiralamak istemiyorsanız otelinize servisle ulaşabilirsiniz. VIP transfer ise; özellikle kalabalık grupların sıklıkla tercih ettikleri ulaşım şekillerinden birisidir. Nevşehir Havalimanı Vip Transfer için rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Nevşehir havalimanı Kapadokya VIP Transfer

Nevşehir havalimanı Kapadokya VIP transfer için genellikle Mercedes marka araçlar kullanılsa da modeller değişiklik gösterebilir. Bölgeye gitmeden önce rezervasyonunuzu yaptırmanız önemlidir.
Havalimanına indiğinizde üzerinde adınızın yazdığı kağıtlarla karşılanırsınız. Bu sayede aracı aramakla uğraşmanız gerekmez.
Nevşehir havalimanı VIP Transfer için kullanılan araçlar son derece lüks olup içerisinde klima da bulunmaktadır. Özel şoförle alındıktan sonra rezervasyon esnasında belirttiğiniz otele kadar bırakırsınız.
VIP transfer hizmetini otelden havalimanına ulaşım için de kullanmanız mümkündür. Rezervasyonunuzu yaptırırken kaç kişilik bir grup olduğunuzu belirtmeniz önemlidir. İşletme, vereceğiniz kişi sayısına uygun araç seçimi yaparak sizi otelinize bırakacaktır.

Nevşehir havalimanı Kapadokya VIP Transfer Fiyatları

Kapadokya VIP transfer hizmetlerinin fiyatı genellikle kişi başı olmaz. 1 kişi de olsanız aracın maksimum kapasitesini de doldursanız ödeyeceğiniz ücret aynı olur.
İçerisine bavul ödeme ücretlerinin de dahil olduğu hizmetin ücreti aracın kapasitesine göre değişir. Ancak ortalama 1000 TL bandında olduğunu söylemek mümkündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.