Kapadokya Transfer

Türk turistlerin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden de turist akınına uğrayan Kapadokya, doğal güzellikleri ve sunduğu keyifli aktivitelerle ön plana çıkıyor. Bölgeye ilk kez gelen ziyaretçilerin aklında ulaşımla ilgili acabalar olabiliyor. Bu nedenle de “Kapadokya’da havalimanı var mı?”, “Kapadokya havalimanı transferi nasıl yapılabilir?” soruları ortaya çıkıyor.

Kapadokya Nevşehir Transfer

Kapadokya ulaşım konusunda oldukça konforlu bir bölge. Nevşehir’e bağlı Kapadokya Havalimanı’na biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca Kayseri Havalimanıda Nevşehir’e yalnızca 100 km uzaklıktadır.

Yalnızca iç hatlara hizmet vermekle kalmayan Kapadokya Havalimanı’nda dış hatlar için terminal de bulunuyor. Uçaktan indiğinizde değerlendirebileceğiniz farklı transfer seçenekleri bulunuyor.

Havalimanı firmaları, yolcularının rahatlıkla havalimanına gelip gidebilmeleri için servis hizmeti sunuyor. Şehir merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz bu servislerin yanı sıra minibüslerden de faydalanabilirsiniz. Minibüslerin havalimanı içerisine girişi yasak ancak havalimanından çıkarak Gülşehir minibüslerine kolayca binebilirsiniz.

Havalimanında taksi bulmanız da mümkündür. Ancak bu seçenek genellikle beklediğinizden daha pahalı olabilir. Bu nedenle taksi kullanmak yerine transfer firmaları ile önceden anlaşma yapabilirsiniz.

Kapadokya Transfer Firmaları

Kapadokya transfer için uçak firmalarının servisleri ve minibüslerin yanı sıra özel firmalardan da faydalanabilirsiniz. Kapadokya transfer firmalarının sayısı oldukça fazladır. Seçenekler arasında sizin için en uygun firmayı tercih edebilirsiniz.

Firmaların büyük bölümü Mercedes, Volkswagen gibi kaliteli marka arabalar kullanır. Bu sayede çok daha konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Kapadokya Transfer Fiyatları

Kapadokya transfer fiyatları tercih edeceğiniz firma, araç özellikleri, kişi sayısı gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Grup olarak bir gezi yapıyorsanız alacağınız fiyatın çok daha uygun olacağını aklınızda bulundurmalısınız.

Genellikle fiyatlar kişi başı 70-120 TL aralığında değişiklik gösterir. Bölgeye ulaşmadan önce firmalarla iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız havalimanında sorun yaşamamanız için oldukça önemlidir.

Rezervasyon esnasında transfer için firma çalışanı ile nerede buluşacağınız belirlenir. Kimi firmalar havalimanında kartlı karşılama da yapar. Gideceğiniz nokta önceden belirlenir ve bu noktada bırakılırsınız. Ödemeler çoğu zaman hizmet bitiminde yapılır. Ancak kimi firmalar rezervasyon esnasında da ödeme isteyebilir.

Kapadokya Havalimanı Servis Saatleri

Kapadokya havalimanı servis saatleri dönemin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor. Turistlerin sık sık bölgeye geldiği ilkbahar ve yaz aylarında servis sayısı daha fazla olmaktadır.

Kapadokya tatilinizde havalimanı servislerini kullanacaksanız öncesinde servis saatlerini telefonla öğrenmenizde fayda vardır. Servisler havalimanı ile üniversite arasında sefer yapmaktadır. Gülbahçe, Tahta Büfeler gibi bölgelere servis aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Göreme Transfer, uçhisar transferleri aynı hat ile yapılmaktadır.

Kapaokya Ulaşım
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.