Kapadokya Araç Kiralama

Türkiye’nin en çok turist alan bölgelerinden olan Kapadokya, birbirinden güzel anılar biriktirebileceğiniz harika bir destinasyondur. Ulaşım seçenekleri konusunda da oldukça başarılıdır. Havalimanından şehir merkezine dilerseniz servislerle dilerseniz de minibüslerle kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak araç kiralama sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve tatilinizi hem daha iyi değerlendirebilir hem de konforunuzu artırabilirsiniz. Kapadokya Araç Kiralama Nevşehir araç Kiralama, Avis araç Kiralama, Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar bölgelerinde acentelar bireysel olarakta araç kiralama hizmeti yapmaktadır.

Kapadokya Araç Kiralama Havalimanı

Kapadokya havalimanında aracınızı teslim alabileceğiniz ve tatilinizin ilk anından itibaren ulaşım konusundaki tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda Nevşehir Kapadokya araç kiralama seçeneği bulunmaktadır. Bu işletmeler arasında karar verirken önceliklerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Her firmanın farklı fiyat politikaları ve araç seçenekleri mevcuttur.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu araç kiralamada ekstra ücretlerle karşılaşmayacağınızdan emin olmaktır. Bu konuda işletmeye ekstra bir ödeme yapmanızı gerektirecek bir durum olup olmadığını sorabilirsiniz. Kimi firmalar günlük kilometre sınırını düşük tutmakta ve bu sınırı aştığınızda fazladan ücret talep edebilmektedir. Ayrıca yaşayacağınız bir kaza ya da arıza durumunda işletmenin destek vereceğinden emin olmalısınız.

Kapadokya araç kiralama firmalarının büyük bölümü aracınızı teslim etmeden önce kontrolden geçirmekte ve temizliğini yapmaktadır. Bu sayede size yalnızca tatilinizin keyfini sürmek kalır.

Kapadokya Şoförlü Araç Kiralama

Kapadokya’da araç kiralamak istiyorsanız ancak ehliyetiniz yoksa ya da aracı kendiniz kullanırken tatilin tadını çıkaramayacağınızı düşünüyorsanız aracınızı şoförlü olarak da kiralamayı düşünebilirsiniz. Bölgede bu konuda hizmet veren pek çok işletme bulunur.

Aracınızı kiralamadan önce nasıl bir araç istediğinize karar verebilirsiniz. Genellikle ekonomik seviyedeki araçlar misafirler için yeterli olmaktadır. Ancak eğer kalabalık bir grupla geliyorsanız daha büyük mindivan ya da minibüs tipi araçları da değerlendirebilirsiniz.

Avis Kapadokya Araç Kiralama

Avis, Kapadokya bölgesinde en çok kullanılan araç kiralama firmalarının başında yer alır. Türkiye’nin pek çok şehrinde şubesinin bulunması kişilerin firmaya güvenmesini sağlamaktadır.

Avis işletmesinden araç kiralayacaksanız aracınızı direkt olarak havalimanında alma imkânınız mevcuttur. Bu sayede bavul taşıma ile uğraşmadan kolayca otelinize ulaşabilirsiniz. Ancak otelinize farklı ulaşım seçenekleri ile gittikten sonra şehir merkezinde bulunan acente üzerinden de kolaylıkla kiralama yapabilirsiniz.

Avis Kapadokya araç kiralamayı daha uygun fiyatlarla yapabilmek için erken rezervasyon yaptırmayı da düşünebilirsiniz. Avis, erken rezervasyonlarda fiyatlarını yarı yarıya kadar düşürebilmektedir. Ayrıca belli dönemlerde özel kampanyalar da düzenler.

Kapadokya Klasik Araç Kiralama

Kapadokya’ya uçak ile ulaşım sağlayan kişiler genellikle araç kiralamak için havalimanındaki acenteleri tercih etmektedir. Ancak yakın şehirlerden geliyor ya da kara yolu ile yolculuk yaptıysanız şehir merkezinden de araç kiralamanız mümkündür. Üstelik bölgedeki işletmelerin birçoğu dilediğinizyerde aracı teslim etmektedir. Önceden rezervasyon yaptırabilir ve otelinize yerleştikten sonra aracınızı otelde teslim almayı da tercih edebilirsiniz.

Kapadokya’da özellikle yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği klasik araçlar da mevcuttur. Bu araçlar genellikle fotoğraf çekimi için kullanılmaktadır. Ancak bu araçların kullanımında ekstra dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Bu nedenle kiralama işlemleri şoförlü olarak yapılmaktadır. Ayrıca birkaç saatlik klasik araç turları da mevcuttur. Bu turlar profesyonelfotoğrafçılarlagerçekleştirilir. Misafirler otellerinden ya da diledikleri lokasyondan alınır. Kapadokya araç kiralama işlemi yaparak, manzarası güzel bölgelere gidilir ve bu bölgelerde fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir. Bu sayede hem güzel manzaranın tadı çıkarılır hem de anılar fotoğraf haline dönüştürülmüş olunur.

Kapadokya Havalimanında Araç Kiralama

Kapadokya’ya gelmeden önce rezervasyonunuzu önceden yaptırırsanız siz gittiğinizde havalimanında aracınız hazır halde olur. Ancak rezervasyon yaptırmamış olsanız dahi araç bulmanız mümkündür.

Hemen her firma araç kiralama için belirli yaş sınırları koymaktadır. Genellikle en az 1 yıllık ehliyetinizin olması şart koyulmaktadır.  Araç kiralama süreleri ise oldukça esnektir. 1 günlük kiralama yapabileceğiniz gibi uzun süreli kiralamalar gerçekleştirmeniz de mümkündür. kapadokya vip araç kiralama işlemleri içinde bölgeye gelmeden önce istediğiniz seçtiğiniz bir firma ile rezervasyon yaparak işlemlerinizi yapabilisiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ali dedi ki:

    Araç kiralamak için Harika bir tercih

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.