Nevşehir Havalimanı Kapadokya Transferi

Kapadokya’ya seyahat edecekseniz Kayseri ya da Kapadokya havalimanlarını kullanabilirsiniz. Kapadokya, her iki havalimanının arasında kaldığından uçuşların uygunluğuna göre tercihte bulunmanız mümkündür. Eğer uçuşunuz Nevşehir Kapadokya havalimanına ise; Kapadokya’ya ulaşmak için 40-45 dakikalık bir yol almanız gerekecektir.

Nevşehir Havalimanı Kapadokya Transfer Bilgileri

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na geldikten sonra genellikle otellerin bulunduğu Ürgüp, Avanos, Göreme gibi bölgelere gidecekseniz 40-50 km arası yolculuk yapmanız gerekecektir. Dilerseniz önceden rezervasyon yaptırarak ya da havalimanındaki işletmelerden yardım alarak araç kiralayabilirsiniz. Kapadokya’da şoförlü araç da kiralayarak tatilinizi konforlu bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Eğer yürümeyi seviyor ve bölgeyi daha çok turlarla gezmek istiyorsanız servis, minibüs ya da transfer firmalarını tercih edebilirsiniz.

Nevşehir Havalimanı Kapadokya arası transfer hizmeti veren çok sayıda işletme vardır. Bu işletmeleri tercih ediyorsanız gelmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu sayede yer bulamama gibi sorunlarla karşılaşmamış olursunuz. Nevşehir Havalimanı Shuttle, Goreme Transfer Airport Shuttle, araçları ile gelen ziyaretçilere üst seviye hizmet vermektedirler.

Transfer firmaları genellikle ziyaretçileri havalimanında karşılar ve bavulların taşınmasında yardımcı olur. Araca kadar ulaşım sağlanır ve konforlu bir şekilde otele kadar bırakılırsınız. Böylece hem boşa zaman harcamamış hem de henüz tatilinizin başında yorulmamış olursunuz.

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya Transfer Fiyatları

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya transfer fiyatları, tercih edeceğiniz işletme ve size sunulan hizmete göre değişiklik gösterir. Fiyatlar genellikle kişi başı 100-120 TL arasından başlar.

Bazı işletmeler yalnızca transfer hizmeti sağlamakla kalmaz. Havalimanında geçiş işlemleri esnasında öncelik tanınmasını sağlar ve VIP salonda bekleme imkânı sunar.

Eğer 1-2 kişilik bir tatil planladıysanız paylaşımlı transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmette genellikle shuttle araçlar kullanılır ve yol güzergâhı üzerindeki otellere ziyaretçiler bırakılarak ilerlenir.

Daha kalabalık gruplar ya da konforuna düşkün olanlar VIP transfer hizmetlerinden faydalanabilir. VIP transferde kullanılan farklı araçlar mevcuttur. 6 kişiye kadar olan yolculuklar için genellikle Mercedes Vito araçlar kullanılır. Daha büyük gruplar için sprinter gibi farklı seçenekler mevcuttur. Araçlar büyüdükçe fiyatlar artsa da kişi başı ücretler de düşüş olmaktadır. Nevşehir Hava Alanı Kapadokya transfer fiyatları genellikle 6 ayda bir değişiklik göstermektedir.

Kapadokya Havalimanı Shuttle (Servis)

Kapadokya Havalimanı’nda servis hizmetleri bulunmaktadır. uçaktan indikten sonra çevrede bulunan firmalarla kolaylıkla dilediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Ancak dilerseniz henüz bölgeye gitmeden önce rezervasyonunuzu yaptırabilir ve böylece uçuş sonrasında bavullarınızla yorulmamış olursunuz. Eğer Kapadokya’ya kalabalık bir grupla gelmişseniz VİP servis hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. VİP servisler genellikle 6-10 kişilik gruplar için uygundur. Bu servislerden faydalanarak yalnızca kendi grubunuzla yolculuk yapabilir ve otelinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Havalimanı Nerde Yol Tarifi

Kapadokya Havalimanı’na var olan uçuşlardan birini kullanarak bölgeye ulaştıysanız turizmin gelişmiş olduğu Ürgüp, Avanos, göreme bölgelerine kolaylıkla ulaşabileceğimizi bilmelisiniz. Havalimanı ile bölge arası yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Eğer Kapadokya’yı araçla gezmek isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca bazı oteller servis hizmeti de vermektedir. Bu otellerden birini tercih ettiyseniz otel rezervasyonu esnasında servis hizmetinden faydalanmak istediğinizi de belirtebilirsiniz. ayrıca Kapadokya Havalimanı’ndan HAVAŞ da kalkmaktadır. Bu sayede şehirdeki pek çok bölgeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Havalimanı Kapadokya Transferi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.