Kayseri Havalimanı Kapadokya Transfer

Kapadokya’ya gelen turistler, Kapadokya Havalimanı kadar Kayseri Havalimanı’ndaki uçuşları da tercih etmektedir. Her ne kadar Kapadokya Havalimanı daha yakın olsa da Kayseri Havalimanı’na yurt içi ve yurt dışı daha fazla uçuş bulunur. Üstelik uçuşların biletleri de genellikle daha uygun olur. Bu nedenle Kapadokya uçak bileti alırken her iki havalimanındaki uçuşları da kontrol etmenizde fayda vardır.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi

Kayseri Havalimanı Kapadokya transfer: Kayseri Havalimanı’ndan Kapadokya’ya gitmek için kullanabileceğiniz farklı transfer seçenekleri bulunur. HAVAŞ en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ayrıca özel transfer firmaları da bulunur. Tercih edeceğiniz yönteme karar verirken konforunuzu ve yolculukta kaç kişi olacağınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kalabalık bir grupla tatile geldiyseniz VIP transferin daha uyguna dahi geleceğini değerlendirebilirsiniz.

Kayseri Havaalanı Kapadokya Arası Kaç Saat?

Kayseri Havalimanı ile Kapadokya arası yaklaşık 75 km’dir. 60-70 dakikalık bir yolculuk sonrasında Kapadokya’ya varabilirsiniz. Transfer içinse farklı seçenekleriniz bulunuyor.

Kayseri Havalimanından Kapadokya’ya Nasıl Gidilir?

Bölgede genellikle kullanılan shuttle transfer seçenekleri mevcut. Eğer bu alternatifi değerlendirecekseniz Kayseri’ye varmadan önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu sayede yer problemini ortadan kaldıracağınız gibi eşyalarınızı taşımanıza gerek kalmadan kolaylıkla servise de binersiniz.

İşletmelerin büyük bölümü üzerinde isminiz yazılı olan kartlarla sizi havalimanında karşılar.Bavullarınızı taşımanıza yardımcı olur ve otelinize kadar da transfer sağlar.

Fiyatlar otelinizin bulunacağı bölgeye göre değişmekle beraber 100-120 TL aralığındadır.

Kayseri Havaalanına Hangi Otobüs Gider?

Kapadokya ve Kayseri Havalimanı arasında doğrudan sefer yapan otobüs hatları bulunmaz. Bu nedenle otobüs sıklıkla kullanılan bir alternatif değildir. Otobüs ile ulaşım sağlamak için Kapadokya’dan Nevşehir merkeze, oradan Kayseri merkeze ve son olarak da Kayseri Havalimanı’na aktarma yapmanız gerekecektir.

Paylaşımlı Kayseri Havalimanı Kapadokya Transferi

Özellikle birkaç kişilik bir tatil planlıyorsanız Kayseri’den Kapadokya’ya ulaşmak için kullanabileceğiniz en konforlu alternatif paylaşımlı transfer olacaktır. Genellikle lüks araçlar kullanılarak yapılan transfer için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Kapadokya shuttle lüks servisler ile transfer işlemlerini yapabilirsiniz.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya VIP Transferi

Kayseri Havalimanı Kapadokya Transfer için Kapadokya’yı ziyaret etmek isteyen ve ulaşım için Kayseri havalimanını kullanan turistler, özellikle kalabalık gruplar olduklarında shuttle araçlar yerine VIP transferi tercih edebiliyor. VIP transferde sizin için bir araç rezerve ediliyor ve aracın kapasitesine uygun olmak şartıyla kaç kişi yolculuk yaparsanız yapın aynı ücreti ödüyorsunuz.

VIP transferde de sizi şoförünüz havalimanında karşılıyor ve size aracınıza kadar eşlik ediyor. Klimalı ve ekstra konforlu araçlarla otelinize ulaşmanızı sağlıyor. VIP transfer ücretleri de işletmeden işletmeye değişiklik göstermekle birlikte 6 kişilik araçlar için ortalama 750-1000 TL aralığındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.