Kullanım Koşulları

cappadociapage.com adlı internet sitemize  hoş geldiniz. Sitemizden faydalanmadan önce (kayıtlı üye olarak yada üye olmadan) aşağıda açıkça açıkladığımız maddeleri dikkatlice okumanız ve onaylamanız gerekmektedir.

2.  Fikri Mülkiyet Hakları

2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

cappadociapage.com tarafından üretilen (yazı, resim, video, haber) içeriklerin, kaynak belirtilmesi koşulu ile alıntılanmasına cappadociapage.com tarafından izin verilmektedir. cappadociapage.com, paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır. Paylaşılmış olan kaynakta kesinlikte kaynağın linki(ilgili sayfanın adresi urlsi) olmak zorundadır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ile korunmaktadır.

cappadociapage.com Kullanım Koşulları

cappadociapage.com sitesine giriş yapan kişilerin (Üye/üye değil) bu koşulları dikkatlice okuduğu ve aynen kabul ettiğini, bu duruma aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğinin kabul edildiği anlamına gelmektedir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmekten çekiniyorsa, siteye giriş yapmamaları önerilir.

cappadociapage.com üyelik sistemi yoktur üyelik durumu olsa dahi hiçbir ücret ve kişisel bilgi (Tc kimlik no, Anne kızlık soyadı, doğum tarihi) talebinde bulunmaz.

cappadociapage.com üyelik sisteminde isim, soy isim, mail adresi gibi bilgiler istenebilir. cappadociapage.com bünyesinde toplanan bu bilgilerin tek sahibi olup, üçüncü bir şahısla paylaşılamaz ve kullanılamaz.

cappadociapage.com kendi ürettiği içerikler haricinde üyelerin veya ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladığı içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

2.3. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

cappadociapage.com, seyahat ve gezi önerileri ile ilgili içerikler üretmek ve bu içerikleri internet ortamında yayınlamak, içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.

cappadociapage.com, kaynak amaçlı ve bilgi amaçlı olarak diğer internet sitelerine bağlantı linki verebilir. Bu bağlantı url ile ziyaret edilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensiplerinden cappadociapage.com sorumlu tutulamaz. cappadociapage.com’dan Kullanım koşulları’nda beyan edilen gizlilik anlaşması sadece cappadociapage.com tarafından toplanan kullanıcı bilgilerini kapsar. Bu sebeple bağlantılar ile başka bir web sitesine geçiş yapıldığında sözü geçen sitenin kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliği ayrıca okunmalıdır.

cappadociapage.com ziyaretçilerine ve üyelerine bilgilendirme maili gönderebilir. Ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilendirme mail sistemlerinden cappadociapage.com yöneticilerini bilgilendirmesi koşuluyla çıkma hakkına sahiptir.

cappadociapage.com ziyaretçileri ve üyeleri tarafından cappadociapage.com içeriklerinden önerilen ürün ve hizmetlerin kalitesinden, güvenli oluşundan, ücretlerinden ve bu gibi özelliklerden cappadociapage.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

cappadociapage.com kötü amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması ve tedbir almış olması ile birlikte, nihai güvenliğin sağlanması amacıyla ziyaretçiler ve üyeler kendi virüs koruma sistemlerini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdürler. Bu süreçle kullanıcı, cappadociapage.com sitesine girmesi nedeniyle kendi donanım ve yazılım sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.