The Charming Hotel

Kapadokya’nın sevilen otellerinden birisi olan The Charming Cave Hotel, uzun yıllardan beri hizmet veren butik otellerdendir. Otantik bir havaya sahip olan otel bir aile tarafından işletilmektedir. Kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için var güçleri ile çalışmakta olan personel, Kapadokya’nın mistik havasını hissedebilmenizi sağlayacaktır.

The Charming Hotel Nerede?

The Charming Cave Hotel Göreme’nin merkezinde Aydınlı Orta Mahalle’de yer almaktadır. Kayseri Havalimanı’na yaklaşık 80 km uzaklıktadır ve 75 dakika gibi bir sürede ulaşım mümkündür. Eğer tercihinizi Kapadokya Havalimanı’ndan yana kullanırsanız ulaşım45-50 dakika arasında sürer.

Havalimanına indikten sonra araç kiralayarak otele gelmeniz mümkündür. Ayrıca her iki havalimanında da servis hizmeti veren firmalar mevcuttur. Ancak The Charming Cave Hotel bu konuda müşterilerine ekstra ayrıcalıklar sunmaktadır. Dilerseniz otel rezervasyonunuzu gerçekleştirirken transfer için de rezervasyon yapabilirsiniz. Bu sayede havalimanından The Charming Cave otele, otelden havalimanına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Deneyimli şoförleri ve lüks araçları ile hizmet veren otel sayesinde konforlu bir şekilde transfer hizmeti almanız mümkündür.

The Charming Hotel İletişim Bilgileri

The Charming Cave Hotel’in tam adresi “Aydınlı Orta Mahalle, Kevenci Sokak, No:16-1, 50180 Göreme/Nevşehir” şeklinde geçmektedir. Harita uygulamalarına dilerseniz doğrudan adresi girebilir dilerseniz de otel adını yazabilirsiniz.

Otelden bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için mail kullanmak istiyorsanız info@thecharmingcavehotel.com adresinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefonla da iletişime geçebilirsiniz. Otelin 24 saat aktif olan telefon numarası “0 384 271 29 98”’dir. Ayrıca faks numarası da vardır. Rezervasyon belgelerini göndermek için “+90 538 446 99 99” numarasını kullanabilirsiniz.

The Charming Hotel Yorumları

Manzarası ile ön plana çıkan The Charming Cave Hotel keyifle konaklayabileceğiniz otellerden birisidir. Teras ve bahçesinde kahvenizi içip dinlenebilir ve kahvaltı yapabilirsiniz. Bu esnada Kapadokya manzarasını izlemeniz mümkündür.

Açık büfe kahvaltısı son derece beğenilen otelde seçenekler oldukça fazladır. Bu sayede kendinize uygun yiyecekler bulmakta zorlanmazsınız. Ayrıca gün içerisinde restoranda yemek servisi de yapılmaktadır.

The Charming cave hotel yorumlarına göz attığınızda çocuk bakıcısı hizmeti verilmesinin oldukça memnuniyet yarattığı dikkatinizi çekebilir. Bu sayede çocuklarınızı bakıcıya bırakarak Kapadokya’da rahatlıkla dolabilirsiniz. Kapadokya Otelleri kategorimizden oteller hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kapadokya Yardım
Kapadokya Yardım
Merhaba.
Yakın Zamanda Hizmete Girecektir.